Menu Zamknij

Rehabilitacja

Od początku naszego istnienia zajmujemy się szeroko pojętą, kompleksową rehabilitacją pacjentów, głównie ortopedyczną i neurologiczną. Nieustannie staramy się udoskonalać  naszą Poradnię, przez co możemy zaoferować Państwu pełen zakres świadczeń rehabilitacyjnych. Wszystkie wykonywane przez nas zabiegi są odpowiednio dobrane do wieku oraz indywidualnych zapotrzebowań Pacjenta.

Każdą osobę staramy się traktować nie jak popularną “jednostkę chorobową” lecz jak złożoną z wielu elementów całość, której należy się profesjonalne, indywidualne i w pełni empatyczne podejście.

Dysponujemy doświadczoną terapeutyczną. Nasi lekarze to doświadczeni specjaliści w zakresie rehabilitacji medycznej, balneologii i medycynie fizykalnej. Dzięki ich doświadczeniu proces Państwa usprawniania, postawiona diagnoza i starannie dobrane zabiegi z zakresu kinezyterapii i fizykoterapii gwarantują możliwie  szybką poprawę Państwa zdrowia. Oferujemy pełen zakres zabiegów kinezyterapeutycznych i fizykoterapeutycznych.

Wszystkie zabiegi z zakresu fizykoterapii wykonywane są na najnowszym, certyfikowanym i w pełni bezpiecznym sprzęcie firmy BTL. 

Zapraszamy na zabiegi z zakresu:

– magnetoterapii: pole magnetyczne, diatermia krótkofalowa,

– światłolecznictwa: laseroterapia punktowa i skanerowa, naświetlanie  lampami  sollux,

– elektroterapii,

– ultradźwięków,

– krioterapii miejscowej,

– fala uderzeniowej,

– hydroterapii.

Zajęcia kinezyterapeutyczne prowadzone są w dwóch w pełni wyposażonych salach do ćwiczeń. Posiadamy dwa stanowiska UGUL (uniwersalny gabinet usprawniania leczniczego), stół do terapii manualnej ręki, tor do nauki i poprawy lokomocji, rotory do ćwiczeń kończyn górnych i dolnych, specjalistyczny sprzęt do ćwiczeń biernych oraz samowspomaganych. Dysponujemy odrębnym pomieszczeniem do ćwiczeń indywidualnych i odrębnym gabinetem masażu.

Masaż leczniczy Raszyn – Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego odrębnego gabinetu: Fizjo-Pro

Specjalizujemy się w:

– rehabilitacji kręgosłupa,

– bólach  stawu barkowego, kolanowego, biodrowego i skokowego,

– chorobach  zwyrodnieniowych,

– skoliozach, dyskopatiach , rwie  kulszowej,

– usprawnieniu stawów skokowych, biodrowych i kolanowych (rekonstrukcje
więzadeł, endoprotezy, reumatoidalne zapalenie stawów),

– neurorehabilitacji,

– rehabilitacji kardio i pulmonologicznej,

– rehabilitacji kobiet po mastektomii.