Podstawowa opieka zdrowotna

 

SYSTEM " DZWONIĘ I WCHODZĘ " NA BEZPŁATNĄ WIZYTĘ

W CM Judyta wiemy, że szybki dostęp do lekarza to podstawa. U nas nie czekasz na wizytę. Jak to działa? Rezerwujesz godzinę wizyty jednym z 3 dostepnych sposobów: osobiście, telefonicznie lub online na naszej stronie internetowej i jeszcze tego samego dnia lub najpóźniej następnego wchodzisz do lekarza.

 

 

BEZPŁATNE, NIELIMITOWANE BADANIA LABORATORYJNE

Aby ułatwić diagnozowanie choroby, nasi lekarze dysponują całym zestawem badań laboratoryjnych, które według potrzeby zlecają pacjentom. Na pobranie krwi możesz przyjść w godzinach rannych w dogodnym dla Ciebie dniu. Bez zapisów i opłat. Większość wyników możesz obejrzeć jeszcze tego samego dnia  online na naszej stronie internetowej.

 

 

BEZPŁATNE KONSULTACJE SPECJALISTYCZNE

Jako jedna z pierwszych przychodni w kraju realizujemy założenia opieki skoordynowanej  już u Twojego lekarza rodzinnego. Dzięki temu możesz skorzystać z porad specjalistów z zakresu kardiologii, pulmonologii, diabetologii i innych bez żadnych dodatkowych opłat. Nasz pionierski system został doceniony przez ministra zdrowia Konstantego Radziwiłła, który wizytował nasz ośrodek w 2016 roku.

 

 

GWARANTOWANE ZNIŻKI NA INNE USŁUGI

Nasze Centrum Medyczne to nie tylko podstawowa opieka zdrowotna. Zakres naszych usług stale się powiększa. Niektóre z nich są odpłatne. Dla wszystkich pacjentów, którzy złożą u nas deklaracje wyboru lekarza i dzięki temu dołączą do pacjnentów CM JUDYTA przewidziane są atrakcyjne rabaty cenowe na usługi wykonywane w naszym ośrodku przy ulicy Poniatowskiego 21, ale także w ośrodkach z nami współpracujących.

 

 

KOMFORT I INTYMNOŚĆ

Przychodnia kojarzy Ci się z odrapanymi ścianami i ponurą atmosferą? Nie u nas. Odpręż się w przyjemnym dla oka wnętrzu przy dzwiękach relaksującej muzyki. Obie nasze przychodnie urządzone są z dbałością o detale i w celu zapewnienia odpowiedniego komfortu dla naszych pacjentów.

 

 

ZAPISY PRZEZ INTERNET, TELEFON LUB OSOBIŚCIE

Zapomnij o staniu w kolejce przed drzwiami przychodni w nadzieji na dostanie się do lekarza. U nas zapisujesz się jednym z trzech dostępnych sposobów: przez internet, telefonicznie bądź osobiście w przychodni. A może przez smartfona? Jasne! Nasza aplikacja mobilna pozwoli Ci zapisać się do lekarza gdziekolwiek teraz jesteś.

 

 

NA MIEJSCU USG, RTG

Nie trać czasu na dojazdy. Dzięki stale rozszerzającej się ofercie wykonasz większość badań na miejscu. Posiadamy nowoczesny aparat USG oraz nową pracownie RTG wyposażoną w cyfrowy aparat najwyższej jakości.

 

 

COŚ DLA NAJMŁODSZYCH

Twój maluch nie lubi chodzić do lekarza? Spokojnie. Kubuś Puchatek i Pociąg Tomek śmiejący się w korytarzu umilą maluchowi pobyt w przychodni. Kącik zabaw z kedkami i zabawkami pozwolą na chwilę zapomnieć o wizycie. Dla rodziców oferujemy łazienkę z przewijakiem i pokój dla matek karmiących. Rodzice docenią również oddzielne wejścia dla dzieci chorych i zdrowych i rampa na wjazd wózkiem. Poradnia POZ dla dzieci znajduje się w filii na ulicy Poniatowskiego 18a.

Bądź na bieżąco z naszymi akcjami zdrowotnymi i promocjami